Kettingen
Nieuw!
Vrolijke houtkralen ketting Wit en Sky lavenderEen prachtige ketting met pastelkleurige houtkralen, gecombineerd met een jasseron.
De kleuren van de kralen zijn wit en Sky lavender
Ook mogelijk te maken met andere kleuren laat dit dan ons even weten via de mail…€ 5,50Nieuw!
Vrolijke houtkralen ketting Blanck blue en Sky lavenderEen prachtige ketting met pastelkleurige houtkralen, gecombineerd met een jasseron.
De kleuren van de kralen zijn Blanck blue en Sky lavender
Ook mogelijk te maken met andere kleuren laat dit dan ons even weten via de mail…€ 5,50- Ketting met patroon in matte kleuren 2
Een mooie ketting met patroon in drie matte kleuren licht groen, licht roze en lavendel, een ketting gemaakt met mooie kleine Rocailles kralen van 2mm.
Is ook naar wens te maak in vele verschillende kleuren, laat dit onze weten…€ 4,50 - Ketting met patroon in matte kleuren
Een mooie ketting met patroon in drie matte kleuren wit, licht roze en lavendel, een ketting gemaakt met mooie kleine Rocailles kralen van 2mm.
Is ook naar wens te maak in vele verschillende kleuren, laat dit onze weten via de…€ 4,50 - Boho Ibiza Ketting
Een leuke vrolijk zomerse Boho Ibiza ketting met een leuke Faux fur cabochon Neon Pink, met pompon bedels en leuke Bohemian bedel hangers eraan.
€ 6,50 - Ibiza Ketting
Een hele leuke Ibiza ketting gemaakt met twee kleuren houten kralen Aubergine rood en donker bruin met een aantal metalen zilver beads en als hanger een Rhodiniet kraal met hoorn als bedel eraan.
€ 4,00 - Boeddha Geluks- Ketting
Leuke Boeddha geluks- kettingen gemaakt in vijf verschillende kleuren en twee leuke verschillende bedels eraan. De bedels zijn Yin en Yang of een ster.
€ 3,00
Riemoon
- Home
- Over Riemoon
- Nieuwsbrief
- Meten is weten
- Valentijn 2021
- Armbanden
- Haar accessoires
- Kaarten
- Kindersieraden
- King Candels Kaarsen Met Bedrukking
- Make-Up
- Oorbellen
- Riemoon Waxmelts
- Thema Collectie's
- Brillenkoorden en Zonnebrillen
- Engeltjes
- Gratis bij je bestelling
- Het Licht in ons armbandjes
- Kettingen
- Cadeautjes van Riemoon
- Enkelbandjes
- Sleutelhangers
- Setjes
- Homemade With Love By Riemoon
- Opruimingshoekje
- Naar wens gemaakt
- Vrienden van Riemoon
- Agenda & Evenementen
- Contact
- Algemene voorwaarden